MPB njofton se dje në ora 13:30 është raportuar se në fshatin Glluvë-Shkup I.S.(30), duke vozitur në oborrin e një shtëpie me veturë motorike “Opel Astra” me targa të Shkupit, ka goditur vjehrrin e saj. B.S.(84)., i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencës. Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB-Shkup dhe Prokurori Publik, me urdhër të të cilit trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar në për obduksion”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Komuna e Prishtinës e mbyll parkun e Gërmisë – ende nuk është lokalizuar ariu

Komuna e Prishtinës ka vendosur për mbylljen e Parkut të Gërmisë, me…

Sela në tubimin e VV-së në Prishtinë

Sonte Levizja Vetevendosje ne Prishtine ka mbajtur tubimin permbylles te saj ne…

Borrell kërkon vazhdim të shpejtë të dialogut Kosovë-Serbi

Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Çështje…

Një strukturë partiake e veshur në dimia grashë

/ EDITORIAL / BDI-ja, kjo “parti kombëtare”, pse nuk premton qoftë edhe…

Autobusi që u dogj në Bullgari nuk ka pasë licencë për transport ndërkombëtar

Në lidhje me tragjedinë që ndodhi në Bullgari, ku humbën jetën dhjetëra…