Ka eskaluar meçi i boksit në mes të Denis Nurjes dhe boksierit Placido Ramirez.

Tifozët shqiptarë hyjnë në ring dhe e goditën me grushte kolumbianin.

Ngjarja ndodhi pas Ramirez e goditi në befasi Nurjen derisa lufta ishte ndërprerë pasi boksieri shqiptar u lëndua në këmbë.

Kjo la shije të hidhur në një eveniment të tilë sportiv të organizuar në Tiranë.

Më poshtë gjeni pamjet e publikuara nga Supersport.

Kliko linkun:

https://m.facebook.com/supersport.albania/videos/7244499962241326/?ref=embed_video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Emetimet e CO₂ në BE janë rritur me 5% krahasuar me vitin 2020

Rimëkëmbja ekonomike pas pandemisë e vitit 2020 ka parë një ringritje të…

Acari mbërthen Evropën

Moti i acartë që ka përfshirë Evropën veriore ka shkaktuar humbjet e…

Forcat ukrainase ‘arrijnë në kufirin rus’ pranë Kharkiv

Guvernatori i Kharkiv ka njoftuar se trupat që mbrojnë rajonin ukrainas kanë…

Rebelohet edhe Shaqir Fetai?!

Në mbledhjen e Këshillit të përgjithshëm të BDI-së, ndonëse u zgjodh kryesia…

Majlinda Kelmendi i jep fund karrierës

Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi i ka dhënë fund karrierës në këtë sport.…