Një 23 vjeçare, banore e një fshati të Tetovës, mbrëmë (28-prill), njëzet minuta pas mesnate, në SPB-Tetovë ka raportuar se më pak se një orë më parë në shtëpinë e tyre familjare ka qenë e sulmuar fizikisht nga vjehrri dhe vjehrra e saj. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Zaev: Mashtrimet telefonike, të qëllimshme për të dëmtuar vendin

Në konferencën për shtyp të kryeministrit Zoran Zaev ka pranuar se është…

“Kovid 19”, trajtimi i pacientëve me plazmën e gjakut po jep rezultate të mira

Plazma e gjakut e pacientëve që kanë fituar imunitet ndaj COVID-19, është…

Maqedonia e Veriut e dytë në Evropë për nga numri i të infektuarve për kokë banori

Bashkimi Evropian përmes Qendrës Evropiane për Kontrollin e Sëmundjeve, sot më 2.7.2020…

Borrell: Bashkimi Evropian ka nevojë për migrantët

Bashkimi Evropian ka nevojë për migrantët si për arsye humanitare ashtu edhe…

Procesi gjyqësor për rastin “Tenderët” shtyhet deri në emërimin e gjykatësit të ri

Debati kryesor për lëndën “Tenderët”, i caktuar për sot, shtyhet deri në…