Shqipëria është goditur nga një tërmet.

Sipas raportimeve epiqendra e këtij tërmeti ka qenë Elbasani.

Shkalla e tërmetit ishte 4.1 shkallë të Riherit, njofton faqja EMSC.

Deri më tani nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

​Ursula von der Leyen javën tjetër në Kosovë

Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, javën e ardhshme do…

Pamje të ndjeshme|Krimet makabre të Serbisë në Kosovë, s’u kursyen as fëmijët dyvjeçarë

Forcat policore dhe paramilitare serbe gjatë fund viteve të 90` kanë kryer…

Konjufca: Italia u bë vendi i parë prej ku u ngrit forca ajrore për shpëtimin tonë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se në fundmarsin…

Ukrainasit rrëzojnë një raketë ruse në jug të Kievit

Një raketë ruse është rrëzuar gjatë në orët e para të mëngjesit…

Meta: Amerikanët mund të më vrasin edhe nëse duan

Kim: Kërcënimet dhe nxitja e dhunës meritojnë dënim Presidenti i Republikës Ilir…