Me 24.02.2019 në ora 03.00 në Stacionin Policor në Aerodrom, R.R.(47) nga Shkupi ka lajmëruar se në bulevardin “Jane Sandanski” fizikisht është sulmuar nga B.B.(19) dhe T.A.(19), dytë nga Shkupi.

Njashtu, në Stacionin Policor në Aerodrom, në ora 04.00 është lajmëruar se në një kazino në bulevardin “Jane Sandanski” R.R. fizikisht i ka sulmuar B.B. dhe T.A. Me tre personat është kryer bisedë informative ku do të ngriten padi adekuate penale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…