Sot takohen grupet e punës për Ligjin e Prokurorisë Publike. Takimi vjen me kërkese të VMRO-DPMNE-së opozitare pas zhvillimeve te dy ditëve te fundit.

Ketë e konfirmuan edhe nga Qeveria. Ora e takimit nuk dihet akoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Covid-19, gjendja alarmante në Çair, Gazi Babë e Saraj

Numri i rasteve aktive në nivel të komunave të Qytetit të Shkupit…

24 vjet nga rënia e Zahir Pajazitit, Hakif Zejnullahut dhe Edmond Hoxhës

Sot janë bërë 24 vjet nga rënia e tre strategëve të Ushtrisë…

SHBA: Pikëpyetje për motivet e Moskës në kufirin me Ukrainën

Ministri ukrainas i mbrojtjes tha të shtunën se vendi i tij mund…

Sanksione të tjera amerikane ndaj udhëheqësit të Bjellorusisë dhe zyrtarëve rusë

Shtetet e Bashkuara njoftuan të martën sanksione të tjera ndaj udhëheqësit bjellorus,…

Gjashtë pyetje për Vesel Memedin

Furkan Saliu / Kryetar i RDK-së, Vesel Memedi, nuk u ndalë të…