Sot me fillim nga ora 13:00, pritet të nis mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, ku pritet të bëhet konstituimi i Kryesisë së Këshillit të Përgjithshëm, zgjedhjen e Këshillit Mbikëqyrës të Këshillit të Përgjithshëm, shpalljen e zgjedhjeve në degët e forumit rinor, si dhe në këshillat vendor dhe degët e Bashkimit Demokratik për Integrim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Gujon i bllokohet llogaria në Twitter, pasi reagoi për sondazhin “gjysma e serbëve mendojnë se Kosova është e humbur”

Arno Gujon, drejtori i Drejtorisë për bashkëpunim me Diasporën dhe Serbët në…

Masat restriktive kanë rritur interesin e qytetarëve për vaksinim

Masa qeveritare për paraqitjen e detyrueshme të një certifikate për aplikimin e…

Policia norvegjeze arreston spiunin e dyshuar rus

Policia Norvegjeze ka arrestuar një spiun të dyshuar rus në qytetin verior…

Ukraina zgjat ligjin ushtarak deri në gusht

Ukraina e ka zgjatur ligjin ushtarak për tre muaj deri më 23…

Majlinda Kelmendi e fiton medaljen e dytë të artë në Abu Dhabi

Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në grand slamin e…