Sot pas namazit të Xhumasë do të bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të Behar Sulejmanit.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi”
Zoti të shperbleft me xhehnet Behar

Varrimi bëhet, pas namazit të xhumas.”, njoftojnë të afërmit e 16 vjeçarit nga fshati Novo Sellë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Mungesa e transparencës rrit mosbesimin ndaj propozimit francez

Propozimi i Francës për zgjidhjen e një kontesti midis Shkupit dhe Sofjes, që…

Data, qytetarët kërkojnë luftë ndaj korrupsionit

Qytetarët kanë mendime të ndryshme rreth debatin për datës së bisedimeve për…

“Bild”: Kthesë historike në konfliktin e Kosovës? Serbia në prag të ultimatumit: BE-në ose Putinin

A është kjo pika e kthesës në konfliktin e Kosovës? Presidenti serb…

Ukraina arreston 127 sabotues në Kiev

Forcat ukrainase në Kiev kanë arrestuar 127 sabotues, përfshirë 14 grupe infiltrimi,…

Myftiu i Gostivarit, Shaqir Fetahu, tradhëton Reisin e vet, Sulejman Rexhepi

Derisa Reisi i BFI-së, Sulejman ef. Rexhepi, shkakton problem duke iu kërcënuar…