Një person në Skenderaj ka raportuar se është zhdukur gruaja e vëllait të tij, bashkë me foshnjën e saj gjashtëmujshe.

Ai ka bërë të ditur se deri me tani nuk kanë ndonjë informatë se ku gjendet.

“Më datë 05.10.2023 në stacion te policisë është paraqitur ankuesi mashkull kosovar, i cili ka raportuar se më datën e lartcekur nga shtëpia ka dalë kunata e tij (gruaja e vëllait të tij i cili gjendet në Gjermani) dhe me vete ka marrë foshnjën e saj gjashtë muajsh. Sipas ankuesit deri me tani nuk kanë ndonjë informatë se ku gjendet. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Oda e Afarizmit të Kosovës kundërshton moratoriumin e propozuar nga ministri Aliu

Oda e Afarizmit të Kosovës është shprehur kundër moratoriumit të propozuar nga…

Kreu i NATO-s: Nuk do të lejojmë të na shantazhojë Rusia

Jens Stoltenberg referoi në kuadër të aktivitetit organizuar në Forumin e Berlinit…

“Më shumë goditje për ekonominë e Rusisë po vijnë”

Pas një telefonate me Sekretarin e Shtetit të SHBA, Antony Blinken, ministri…

Të shtëna në selinë e CIA-s, agjentët e FBI-së hapën zjarr mbi sulmuesin e armatosur (VIDEO)

Në selinë e Agjencisë Qendrore të Inteligjencës ndryshe e njohur si CIA…

Sllovakia dërgon të gjithë sistemin e raketave tokë-ajër në Ukrainë

Sllovakia thotë se ka dërguar të gjithë sistemin e saj raketor S-300…