Nën masa të rrepta të sigurisë është sjellë sot 17 vjeçarja që dyshohet për vrasjen e 16 vjeçarit në Banjën e Tetovës pak ditë më parë.
Pritet që sot para gjykatësit të procedurës paraprake, e mitura që dyshohet të ketë kryer vrasjen e 16 vjeçarit, të deklarohet edhe një herë para gjykatësit.

17 vjeçarja pranoi ditë më parë në Polici se kishte kryer vrasjen makabre natën e 21 dhjetorit të 16 vjeçarit nga fshati Novosellë, komuna e Zhelinës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Veritas”, akuza të reja për punën e UT-së

Revista “Veritas” me akuza të reja për parregullsi në Universitetin e Tetovës.…

Nga sot ndalohet tubimi i më shumë se pesë personave, masat mund të shtrëngohen

Temperatura prej 24 gradësh e gjallëroi Shkupin. Shpatet e Vodnos, tërheqëse për…

Zaev dhe Mickoski në izolim të detyrueshëm, gazetari që i intervistoi doli pozitiv

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i LSDM-së, Zoran Zaev do…

Bllacalitë hedhin poshtë pretendimet e Grubit: Shihemi në gjyq!

Për këtë tokë i është paguar tatim komunës në vlerën prej 50…

OBSH bën thirrje për mbështetje mjekësore për ukrainasit

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka bërë thirrje për ndihmë prej 147.5…