Para disa orëve, në njërin nga përgjimet e publikuara nga El Cheka, përfundimisht dëshmohet se në çfar mënyre bëhen punësimet.

Përgjimit El Cheka e ka publikuar të përcjellur nga ky tekst:


Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi 
Ejup Alimi dhe Musa Xhaferri, ndëgjoni se si i bëjn punsimet:
Ky na qenka kryetari shtabit, kjo na qenka vajza e kryetarit të gjyqit, e ai kryetari komunes ka nje lend te ai gjyq dhe duhet tja punsojn vajzen per tua kry punen, e disa mbaro fakulltete dhe studime per tenluajtur keta coftinat,
biseda private vetem per stervinat!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ukraina i kundërpërgjigjet Rusisë me ushtrime me ShBA-në

Ukraina dhe Shtetet e Bashkuara do të zhvillojnë ushtrime të përbashkëta ushtarake…

OKB: Dy milionë njerëz janë larguar tani nga Ukraina

Numri i refugjatëve që ikin nga lufta në Ukrainë dita-ditës po shkon…

Facebook themelon “gjykatë” për ankesat e përdoruesve

Kompania Facebook ka zbuluar planin për të krijuar një bord të pavarur…

Dorëzohen 522 apartamente në Laç/ Kompleksi i banimit dhuratë e qeverisë turke

Gëzimi dhe emocionet nuk fshiheshin dot nga portreti Edi Ramës, kur mbërriti…

Kosova dhe Turqia do të bashkëpunojnë në trajnimin e Ushtrisë së Kosovës

Ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj është duke qëndruar në një vizitë zyrtare…