Në SPB Shkup dje është denoncuar se në rrugën “Indira Gandi” ka pasur zjarr në shtëpinë e 36 vjeçarit N.B, ndërsa zjarri kapi një dhomë dhe pjesën hyrëse.

Siç njoftojnë na MPB, në zjarr është lënduar N.B dhe K.Xh (40) dhe janë dërguar në spitalin “Shën Naumi i Ohrit nga ku janë konstatuar lëndime e rënda trupore.

Zjarri është shuar nga Brigada kundër zjarrit, ndërsa këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…