Një shpërthim i madh është dëgjuar pranë konviktit të studentëve, Stjepan Radiq, në kryeqytetin e Kroacisë, Zagreb.

Sipas të përditshmes kroate, 24sata, banorët fillimisht përreth menduan së bëhet fjalë për tërmet.

Me të dëgjuar zhurmën rreth orës 23:00, njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë, banorë të shumtë kanë thënë se kanë parë të binte diçka nga qielli, teksa në tokë është formuar një gropë.

Kliko

https://m.facebook.com/24sata/videos/1317946545353223/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kuvendi voton pro kërkesës për shkarkimin e Ilir Metës

98 deputetë votuan pro kërkesës së mazhorancës për të shkarkuar nga detyra…

VIDEO / Ushtari izraelit qëllon me plumb pas shpine palestinezin… për qejf

Ky është momenti shokues kur një ushtar izraelit është regjistruar duke qëlluar…

“Grubi dhe Osmani jashtë Qeverisë”! Mexhiti: Nuk mund ta përfaqësojnë elektoratin e BDI-së në Shkup

Nga ajo që sheh nga jashtë, Izet Mexhiti, nuk sheh arsye urgjente…

Zaharieva: Shkupi shkeli marrëveshjen e 2017-ës

Kryediplomatja bullgare, Zaharieva e prerë se fqinjësia duhet të bëhet pjesë e…

Gjykata ndalon shitjen e librit ku Fërçkovski akuzohet për atentatin ndaj Gligorovit

Gjykata Themelore Shkupi 2 për shkak të shkeljes së të drejtave personale…