Një qen në Qendrën Urgjencës pranë Klinikës së fëmijëve në Shkup ka sulmuar një pacient.

Sipas informacioneve që na i dërgon një qytetar dëshmitar, qeni ende është i pranishëm në Klinikë, ndërsa pacienti është më gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Borrell në Shkup: Pushtimi i Ukrainës, “sulm barbar i Putinit”

Përfaqësuesi i Lartë për Politikë të Jashtme dhe Siguri i Bashkimit Evropian,…

Rasti i Kumanovës në Supreme, Raufi: Anulohet seanca, presim rigjykim për rastin

Pas gjashtë viteve nga konflikti i armatosur në “Lagjen e Trimave” në…

Franca në kërkim të ish-ushtarit të armatosur që gjuajti në drejtim të policisë – gjithçka ndodhi kur burri ‘vizitoi’ shtëpinë e ish-partneres

Një kërkim është duke u zhvilluar në Francën jug-perëndimore për një ish-ushtar…

Do të hapen dyqanet, restorantet e kafenetë, ja vendi i parë në Europë që planifikon të dalë nga izolimi

Synimi është nga 14 prilli. Dyqanet e vogla deri në 400 metra…