U THA, U BË HAJDE KNEJ!
1-RASTI i SOPOTIT
2-RASTI i KOMANDANT TELIT
3-RASTI i HARUN ALIUT
4-RASTI i BRODECIT
5-RASTI i KISHËS NË KALA TË SHKUPIT
6-RASTI NË LIQENIN E SMILLKOVES
7-RASTI i KUMANOVËS
8-ARESTIME BASTISJE E BURGOSJE TË SHUMTA NËPËR VEND BANIME SHQIPTARE..
9-Rasti Almirit
10-Rasti Burhan Poroj
11-Alfat Rexhail Opaja
12-Rasti Komandant Shqiponjes
13 Parlament me 27prill Sulmin ndaj Ziadin Selës
Deri kur keshtu u tha u bë o ju prej nanës madhe deri te kopili ma i vogli juve ju kisha …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…