Kryetari i Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela ka folur shkurt para gazetarëve në hyrje të Kuvendit, duke thënë se sot do të bie qeveria.
“Qeveria do të bie, qytetarët do të jenë më të lirë dhe pastaj do të ju japim rrugëtim të ri kah e ardhmja” tha Sela.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Tiranë: Protesta, gurë dhe kapsolle, policia lëshon ujë dhe gaz lotsjellës

Protesta e së enjtes e thirrur për të dytën mbrëmje pas vrasjes…

Viktima e dytë e incidentit të armatosur në Butel, ndërron jetë edhe Ergin Iseni nga Haraçina

Shkup, 19 maj – Ergin Iseni, 23 vjeçari nga Haraçina, nuk i…

E konfirmuar, BDI parti bandash

Në njërën nga “bombat” e publikuara nga El Cheka, kreu i BDI-së…

E pazakontë: Vodhi para nga prindërit e saj dhe pagoi një shok për t’i vrarë

Një 17-vjeçare nga Jumatile, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar t’i…

Detaje të reja për dy fëmijët në Shkup: Babai i ka mbyllur në veturë dhe ka shkuar në aheng

Mbrëmë, gjysmë ore pas mesnate në Bulevardin Video Smilevski – Bato në…