Kreu i Aleancës për Shqiptarët në emisionin e sontëm “360 gradë”, deklaroi se është detyrë dhe obligim i mazhorancës që të siguroj shumicën, gjegjësisht kuorumin. Megjithatë Sela tha se deputetët e koalicionit ASH-AAA gjithmonë kur kanë vlerësuar se bëhet fjalë për interesat e qytetarëve, kanë marrë pjesë në seancë dhe kanë mundësuar miratimin e ligjeve në fjalë./Alsat/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Bilall Kasami përjashton Kastriot Rexhepin nga Lëvizja BESA

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka njoftuar se ke larguar nga…

Sulm fizik në spitalin “8 shtatori”, personeli në protestë

Personeli i repartit intensiv në spitalit “8 Shtator” aktualisht po protestojnë para…

Foto/ Rama: “Mirëmëngjes dhe me këtë pamje nga Parku i rilindur i Liqenit të Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë”

Parku i Liqenit është kthyer në hapësirën e preferuar nga kryeqytetasit edhe…

Kabineti i Vjosa Osmanit i reagon Mustafës: Nuk ka peshë mendimi i tij

Ushtruesja e detyrës së Presidentes së vendit, Vjosa Osmani, sot publikoi pamje…

OKB-ja apelon që të rihapen portet e Ukrainës për të transportuar ushqime

Agjencia e ndihmës ushqimore e Kombeve të Bashkuara po bën thirrje që…