Kuvendi republikan sot do të mbajë seancën e 124-të ku në rend dite janë pyetjet e deputetëve.

Seancat ku deputetët kanë mundësi t’u parashtrojnë pyetje ministrave në Qeveri mbahet çdo të enjte të fundit të muajit.

Kjo është seancë e fundit për pyetje deputetësh gjatë këtij viti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Dha dorëheqjen, Haradinaj flet për zgjedhjet: Është referendum! U hap mundësia për të blerë Kosovën, populli e vendos çmimin

Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj flet për vendimin e tij…

Përleshje masive në Shkup, mes policisë dhe tifo grupi polak (VIDEO)

Përleshje fizike mes policisë dhe tifo grupi polak në Qendër të Shkupit.…

Përfundimisht s’ka koalicion trepalësh!

Koalicioni trepalësh mes Aleancës për Shqiptarët, Lëvizjes Besa dhe Alternativës përfundimisht nuk…

Dy të vdekur brenda pak orësh në Gostivar, njëri i vetëvrarë

Gostivari është tronditur në orët e fundit nga një vetëvrasje dhe një…

150 raste të reja me Covid-19, gjashtë viktima nga Tetova dhe 3 nga Shkupi

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë bërë…