Sead Koçan është dërguar mbrëmjen e së enjtes në burgun e Idrizovës, lajmin e ka konfirmuar edhe Gjykata Penale. Sead Koçan duhet të vuaj dënimin prej 4 vjet e 8 muaj burg për rastin “Trust”. Ai sot kishte dërguar kërkesë të re për anulimin e vendimit sepse ndodheshe i shtruar në një spital privat, por Gjykata Penale nuk e ka marrë parasysh dhe ka kërkuar burgosjen e tij në burgun e Idrizovës. Sead Koçan duhej të paraqitej në Idrizovë që më datën më 17 korrik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pendarovski: Të hënën mblidhet Këshilli i Sigurimit

Presidenti i Republikës, Stevo Pendarovski në konferencën e sotme për shtyp në…

Sela: Kjo pranverë do të jetë me shumë diell

“Kjo pranverë do të jetë me shumë diell”,kështu është shprehur sot lideri…

A do të përfundojë Gordana Jankulloska në burg?

A do të përfundojë Gordana Jankulloska në burg? Përgjigja e kësaj pyetje…

Arben Zyberi pozitiv me Covid-19, izolohet në Kuvend

Deputeti i shumicës parlamentare Arben Zyberi ka rezultuar pozitiv me Covid 19.…

Zaev për TV21: Për BDI kam thënë “nuk vlejnë 5 pare”, jo për shqiptarët

Duke komentuar audio përgjimin e publikuar sot në internet, ku dëgjohet të…