Në Kuvendin e Shqipërisë është duke u mbajtur mbledhja e përbashkët e deputetëve të Shqipërisë dhe të Kosovës, për nder të 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Në momentin kur kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e ka marrë fjalën, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, e ka lëshuar sallën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Dënohet me tre vjet burg një punonjës aeroporti për fotografim të grave në Egjipt

Një gjykatë egjiptiane e ka dënuar një zyrtar në aeroportin e Kajros…

Helikopteri i KFOR-it patrullon mbi në Jarinë

Pas manovrave të sotme dhe të djeshme me helikopterë dhe aeroplanë ushtarak…

Skandaloze: Shaqir Fetai mundohet ta vjedhë një iftar

Shaqir Fetai në fb-un e vet publikon një “informacion” i cli në…

Takoi dy ish-drejtuesit e OVL UÇK-së pas dënimit nga Specialja, flet djali i Hysni Gucatit: Ata kanë pritur një vendim të tillë për disa arsye

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së,…

Osmani kërkon nga Dendias mbështetjen e Greqisë për anëtarësim në KiE dhe NATO

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim ministrin e…