Shefja e Prokuroria Publike Themelore për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Villma Ruskovka sot ekskluzivisht për TV21 ka paralajmëruar hetim të madh.

Në emisionin “10 Minuta” në TV21 ajo potencoi se më vonë, gjatë mbrëmjes do të ketë kumtesë nga ana e PPTh NKOK për të cilën konsideron se publiku do të jetë i interesuar.

“Sot, më vonë do të ketë njoftim dhe mendoj se publiku do të jetë i interesuar.
A mund të zbulojmë diçka?
Jo tani pasi mund të na pengojë”, tha Ruskovska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Jasin Lama dhe Goce Janevski mbeten në Londër

Boksierët nga Maqedonia në Londër, kërkojnë ndihmë Mbylllja e kufirit dhe aeroportit…

Shpërthim i fuqishëm në Suedi, dhjetëra persona të lënduar

Rreth 25 persona janë dërguar në spital në mëngjesin e së martës,…

Biden paralajmëron kundërpërgjigje të fortë ndaj Rusisë

Nis nga Britania e Madhe turin 8-ditor europian Joe Biden nisi me…

Gjukanoviq në OKB: Ekziston rreziku i destabilizimit të Ballkanit Perëndimor

Pavarësisht sfidave të shumta, Mali i Zi mbetet i vendosur për të…

Momenti kur treni e bën copë–copë makinën në Los Angelos, shpëton shoferi

Kamerat e sigurisë në jug të Los Angeles të Shteteve të Bashkuara…