Mbreme rreth orës 22 S.K. Nga fshati Kuçevishtë i Shkupit ka denoncuar se më date 16 të ketij muaji rreth ores 12 e 30 pas mesnate, në një lokal në fshatin Kucevishtë fizikisht është sulmuar nga I.P. (23) nga i njejti fshat i cili edhe më heret e ka kërcenuar. Më pas ka rdhur te shtepia e J.K. (20) i cili ka qenë bashke me S.K., i pandehuri ka ardhur dhe ka gjuajtur disa plumba nga armë zjarri dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia po punon për ndriçimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…