Policia e ka qëlluar me armë zjarri një person në Romë.

Momenti i panikut ndodhi pasditën e së shtunës në kryeqytetin italian.

Një burrë i moshës 44 vjeçare nga Gana,i kishte kërcënuar agjentët e policisë.

Ai me këtë rast nuk e ka lënduar askend, por kishte refuzuar ta hidhte mjetin e mprehtë.

Ganezi para se të qëllohej u paralajmërua nga policët.

44 vjeçari i cili ka edhe precedentë të tjerë penalë është dërguar për trajtim në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën, raporton italy24news përcjell Klankosova.tv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…