Nuk ka dyshim se çdo politikan gabon gjatë paraqitjes së tij në opinion, por kur gabimet marrin trajtën e gafës, atëherë lë shumë për të dëshiruar. Së fundmi e kemi rastin me kryetarin e Gjykatës Themelore në Tetovë, Hasan Asani, shkruan Fol.

Gjatë një prononcimi mediatik, Asani është përpjekur të shpjegojë shpenzimin e buxhetit për të cilën janë ndarë mjete për renovimin e objektit të Gjykatës Themelore, por si duket shqetësimi i tij i brendshëm e ka bërë të pamundur ta nxjerrë një fjali deri në fund si duhet.

Prononcimi i Asanit nxjerr në pah nivelin intelektual, ku videoja është bërë virale në rrjetet sociale. Komentuesit janë tallur me Asanin duke e vlerësuar si komik dhe njëkohësisht skandaloz. Për më shumë ndiqeni videon. /Fol/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kryetari i Kharkivit: Qyteti po bombardohet intensivisht

Rusia është duke e bombarduar intensivisht qytetin e dytë më të madh…

​Arrestohet edhe një person i dyshuar për zjarrvënie

Policia e Kosovës ka identifikuar dhe arrestuar edhe një të dyshuar tjetër…

Video që po trondit internetin: Putin ftoi Erdoganin në Siberi, pastaj filloi diçka që nuk pritej (VIDEO)

Një pjesë e bisedimeve midis presidentëve të Rusisë dhe Turqisë, Vladimir Putin…

Kurti: Po të kishte referendum për bashkim me Shqipërinë, do të votoja pro

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje Albin Kurti është deklaruar në lidhje…

Alarmi: Serbia, me plan të rrezikshëm për Kosovën dhe Ballkanin!

Ekziston një plan i rrezikshëm i Serbisë për Kosovën dhe më gjerë…