Shtate persona kanë rene mbreme ne prangat policore në lagjen Çair, njofton policia.

Ata janë arrestuar në lagjen Cvetan Dimov, pasi gjate kontrollit u është gjetur marihuanë, transmeton Gazeta Lajm.

Behet fjale për personat A.G. (28), A.A. (32), A.K. (28), B.A. (26), V.K. (32), N.E. (31) dhe E.A. (32) të gjithë nga Shkupi. Ata jane arrestuar në stacionin policor Bit Pazar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Osmani: Ikja e kuadrit mjekësor ka shkaktuar problem serioz për Kosovën

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, në kuadër të Ditës Botërore të Shëndetit…

Ministri i Mbrojtjes falënderon Turqinë për përkrahjen ndaj FSK-së

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka pritur sot në takim Ambasadorin e…

Ndërpritet procesi i numërimit në disa Bashki, komisionerët ‘sfidojnë’ Kreun e KQZ-së: Jemi lodhur!

Disa Bashki në vend është ndërprerë procesi i numërimit të votave, për…

Vdes ish-ushtari i UÇK-së, Ajvaz Karpuzi

Ka vdekur ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Ajvaz Karpuzi. Lajmin e…

Osmani në 22 vjetorin e masakrës së Qyshkut: Forcat serbe synonin spastrimin etnik të kësaj pjese

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka kujtuar 22 vjetorin e Masakrës së…