Një efektiv i policisë së Shkodrës ka rënë në një humnerë në zonën e Dukagjinit.

Bëhet fjalë për shefin e Patrullës së policisë së Shkodrës, Rrok Frroku, i cili ka humbur kontrollin, duke rënë në humnerë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Dushman.

Ngjarja është regjistruar gjatë një aksioni të policisë për kanabis, ndërkohë që efektivit i kanë ardhur në ndihmë kolegët e tij dhe më pas e kanë transportuar për në spitalin e Shkodrës.

Mësohet se gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Facebook dhe Instagram bien nga sistemi, kthehen vetëm pjesërisht

Problemet me rrjetin social Facebook kanë vazhduar edhe ditën e sotme. Për…

Shefi i BE-së në Kosovë flet për pritjet nga Qeveria Kurti, vaksinat, nismën për konfiskimin

Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian në Kosovë dhe shef i zyrës,…

VV dhe AAK pritet të dorëzojnë ankesë në Supreme

Gjatë së mërkurës Lëvizja Vetëvendosje dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK)…

Jamie Shea: Kosova në NATO është e mundshme

Ish-zëdhënësi i NATO-s gjatë periudhës së luftës në Kosovë, Jamie Shea e…