Status nga rrjeti social facebook i El Cheka

1.Nuk do zhdukeshin dhe vriteshin ata 5 shqiptarët dhe do të mbaheshin trupat e tyre për një koh të gjat të fshehur te SHPELLA .
2.Nuk do bëheshte kurthi dhe vrasja e KOMANDANT TELIT me shokët e tij.
3.Nuk do bëheshte as tradhëtia e HARUN ALIUT ku u vra bashk me shokët e tij.
4.Nuk do vriteshte KASTRIOT VOKSHI i tradhëtuar nga njerzit që sot jan në funksione të emëruar nga BDI.
5.Nuk do vriteshin ushtarët e UÇK-së dhe nuk do të burgoseshin.
6.Nuk do të montoheshin shqiptarët pafajsisht në rastin SOPOTI.
7.Nuk do të ndodhte MONSTRA ku u dënuan shqiptarët pafajsisht.
8.Nuk do të ndodhte Kumanova e 9-Majit.
9.Nuk do të quheshim 20%-na, sepse fal Ali Ahmetit që ndali regjistrimin e popullsis nga marrveshjet e tij sot llogaritemi pakic.
10.Sot nuk do liroheshin kriminelët nga burgu si Mihajllkov, Jankullovska, Llatas dhe shum kriminel të tjer.
11.Sot nuk do ishin nëpër postet e prokurorve dhe gjykatsive njerzit më të korruptuarit.
12.Nuk do kishim kaq shum shqiptar burgjeve dhe nuk do i kishim te kufizuara te drejtat tona si popull.
Ka me qindra e mijëra krime që nuk do të ndodhnin në dëm të shqiptarve nëse prodhimi i Jugosllavis që erdhi në pushtet pas 2001-të i quajtur BDI nuk do të ishte në mesin ton, andaj ky klan duhet larguar i gjith populli për të shpëtuar.
Vdekje Tradhëtarve Liri Popullit

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kurti letër ambasadorëve: Kosova po dështon në menaxhimin e pandemisë, kërkoj ndihmën tuaj që të ndalojmë një katastrofë humanitare

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti iu është drejtuar me një letër…

SHBA thotë se ndihma ushtarake për Ukrainën po shkon “me shpejtësi rekord”

Administrata e Joe Bidenit do të vazhdojë të ofrojë ndihmë të konsiderueshme…

Gazetari i “La Verita”: Dëshiroj të nxisë luftë kundër korrupsionit në Maqedoni

Në profilin e tij në Facebook, duke shpjeguar arsyet e postimit të…

Luftë me policinë në SHBA/ Dy oficerë të vrarë, një i plagosur, sulmuesi reziston nga shtëpia

Dy oficerë policie janë vrarë dhe një tjetër është plagosur deri tani…

Kjo është data e rinisjes së Champions League

UEFA është e vendosur që pavarësisht situatës, t’i qojë deri në fund…