Pasditen e sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në lagjen Çento të Shkupit, ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

Siç mësohet, një person ka qëlluar pasi është debatuar me një person tjetër, për shkak të një aksidenti të mëparshëm.

Gjatë sherrit, sipas burimeve tona, personi i dytë ka nxjerrë një armë dhe e ka qëlluar në fytyrë personin tjetër.

Njëri prej të plagosurve ishte nga fshati Mojanc.

Personi që ka qëlluar ka qenë me një Golf 6 të zi dhe është larguar menjëherë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Një i vdekur dhe dy oficerë policie u plagosën në Pensilvani

Një oficer policie u qëllua për vdekje dhe dy të tjerë u…

Berisha: Mbyllim vitin si opozita që ngjalli shpresë

“Demokratët ia kanë prerë biletën Lulzim bravës” Viti që po lëmë pas…

Osmani: Faza e re e dialogut të udhëhiqet nga parimi i trajtimit të barabartë

Gjatë qëndrimit në Turqi, në margjinat e Procesit të Bashkëpunimit në Evropën…

Kufijtë tokësorë të Greqisë mbeten të mbyllur edhe për dy javë

Qeveria greke ka shtyrë për dy javë vendimin për mbylljen e kufijve…

Grupi Strategjik 6 i Ballkanit Perëndimor: ‘Ballkani i Hapur’ do të konkurrojë negativisht me Procesin e Berlinit

Projekti i ‘Ballkanit të Hapur’ do të konkurrojë negativisht me Procesin e…