Përleshje fizike mes policisë dhe tifo grupi polak në Qendër të Shkupit.

Shumica arrijnë që të ikin, por njëri e pëson keq nga forcat speciale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

“Monstra”, gjashtë dëshmitarë në mbrojtje të Azirit

Në seancën e sotme gjyqësore për rastin Monstra, prokurori i PSP-së Gavrill…

Sela: Partitë politik maqedonase me qëndrime të barikaduara në ekstrem

“Sot kishim takimin e radhës, ashtu siç e paralajmëruam javën e kaluar.…

Stefanova e PSP-së: E tmerruar nga videoja, do të bashkëpunoj me Prokurorinë

Për herë të parë incizimin i cili u publikua në opinion nga…

Më 27 gusht Kuvendi i Maqedonisë caktoi seancë për Ligjin për Prokurori Publike

Seanca për Propozim-ligjin për Prokurori Publike, kryetari i Kuvendit e caktoi më…

Nesër mbahet Kuvendi zgjedhor i Forumit të Gruas së Bashkimit Demokratik për Integrim

Publikuar E shtunë, 13 Prill, 2019 10:59Nesër  me fillim në ora 12:00, në…