Sipas MPB, pas një zënke verbale А.SH.(28), i cili nga makina “Reno“ ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një makine “Audi“, në të cilën kanë qenë А.R.(21) dhe B.А.(27). Nga MPB gjithashtu njoftojnë se në afërsi të makinës kanë qëndruar edhe I.I.(44) dhe i ati i … А.SH.(55).

Raportohet se nga ky rast është dëmtuar vetëm makina “Audi” dhe fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…