“El Cheka” ditëve të fundit ka lansuar një set përgjimesh ku  protagonist janë Ali Ahmeti dhe Sadulla Duraku dhe së fundmi edhe një përgjimtë Xhevat Ademit!

Përgjimet kanë shkaktuar reagime të shumta rajonin e Kumanovës si dhe reagime nga më të këqijat edhe kundër Xhevat Ademit i cili gjatë bisedës me Ali Ahmetin shprehet se është i gatshem të vr*as dikë para kamerave, vetëm për shkak të përmendjes së emrit të tij, të Ali Ahmetit dhe Dajës si bashkëpunëtorë i UDB-së!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…