Mediumi Nexta raporton se një njësi ushtarake është përfshirë nga flakët në qytetin e Moskës në Rusi.

Sipas raportimeve sipërfaqja e zjarrit përfshin rreth 200 metra katrorë.

Nuk pati detaje se si ndodhi ky incident.

Videoja e shpërndarë në Twitter tregon tymin që del nga objekti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Prej sot ora policore fillon në ora 16:00 deri deri në 05:00

Ora policore në mbarë vendin, nga sot fillon në ora 16:00 dhe…

Refuzohet kërkesa e protestuesve, nuk do të shkarkohet prokurorja Fatime Fetai!

Burime nga Prokuroria Publike kanë thënë për gazetën Lajm se prokurorja Fatime…

Humb jetën një puntorë i EVN-së, bie nga shtylla elektrike

Një punonjës i EVN-së ka humbur jetën në vend të punës si…

Grupi protestues rus djeg portretin gjigant të Vladimir Putinit

Grupi protestues dhe muzikor “Pussy Riot” ka djegur një portret të madh…

VIDEO/Gruaja “çmend” pasagjerët që fluturuan nga Stambolli, kishte plan ta hidhte aeroplanin në ere me 5 bomba!

Një grua krijoi panik përgjatë një fluturimi nga Stambolli sot në mëngjes,…