Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në rrjetin social Facebook, ka ngushëlluar popullin Turk, pas tërmetit që goditin qytetin Elazig. Kasami shkruan se të gjithë ne bashkëndjejmë dhimbje me popullin Turk.

Ja postimi i plotë;

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=924886851258667&id=419609265119764

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Rekord prej gjysmë milioni infektimesh ditore në SHBA

Autoritetet në alarm, nuk përjashtohet ashpërsimi i masave Shtetet e Bashkuara thyejnë…

Kurti: 2021 do ta kujtojmë si vit në të cilin shpresa, besimi dhe vullneti për ndryshim u bënë bashkë dhe të pathyeshëm

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në mbledhjen e fundit për këtë vit…

Lajmi për dorëheqjen e Haradinajt shkon në botë

Kryeministri i Kosovës ka dhënë dorëheqje pasi është ftuar për intervistim nga…

Zyrtari i BE’së: Serbët e dinin që Kosova do ti bashkohej sistemit rregullues energjetik të Shqipërisë

Drejtori i Sekretariatit të Komunitetit të Energjisë (KE) Janez Kopac tha se…

Njoftim nga Shek Hallaçi

NJOFTIMDëshiroj ti njoftoj bashkëkombasit,se këtyre ditëve kemi pasur presione nga njerëz te…