Rrjeteve sociale tanimë është paralajmëruar protesta e radhës e planifikuar të mbahet në Shkup më 14 shtator 2019.

Në Njoftimin lidhur me protestën thuhet:

VLLEZER E MOTRA SHQIPTRE EDHE NJE HER JU NJOFTOJM SE PROTESTA PAQESORE DOT KET ME DATEN 14 09 2019 SIQ JU KAM INFORMUAR SIGURIA E PROTESTUSVE DOT JET NE NIVEL TE LART. UA GARANTOJ ME JET SE NUK DOT KET MASHKULL QE DOTA PENGON KET PROTEST. NE KET PROTEST DOT MARRIN PJES SHUM VLLEZER E MOTRA NGA SHQIPERIA KOSOVA MALI I ZI SI DHE SHUM SHQIPTAR QE JETOJN TANI ME NJE KOH TE GJAT NE TURQI. PO PA E HARRUAR SE NGA GJERMANIA DOT JEN BILETAT FALAS NGA BELGJIKA NGA ZVICRRA DHE NGA AMERIKA . JU PRESIM QE TI TREGOJM BOTES QE NUK DUROJM ME MONTIME POLITIKE KERKOJM HETIM NDERKOMBTAR PER PROCESET E MONTUARA

RASTI VAKSINCES Naim Lirim Halili 
RASTI SOPOTI 
RASTI BRODECI 
RASTI KOMANDANT TELIT 
RASTI MONSTRA 
RASTI KOMANDANT KUSHTRIMIT HARUN ALIUT 
RASTI ALMIRIT TE VOGEL 
RASTI KUMANOVES 
PA PERJASHTIM RASTI I PROTESTAVE TE KALUARA QE ISMET GURI BERI ME MOTREN TON DHE FEMIN 3 VJECAR PER TE CILIN RAST KERKOJM QE SA ME PAR TE MERRET PARASISH DHE DENOHET KY I FUNDIT

ME RESPEKT USHTAR I LIRIS ZEJNI DEMIRI 🇦🇱🇦🇱

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Gazetari Bozhinovski: Ka edhe një të vrarë plus tek rasti “Monstra”

Gazetari Zoran Bozhinovski në faqen e tij në Facebook ka shkruar se…

Qyteti i alfabetit pa shkolla shqipe

Sot, më 14 nëntor, janë mbushur 112 vjet që kur në Manastir…

Agjentët rusë “besojnë se Putini është në gjendje të rëndë shëndetësore”

Spekulimet rreth shëndetit të presidentit rus, Vladimir Putin kanë qarkulluar prej disa…

Naser Rugova: Kryesia në dorëheqje e LDK-së po përpiqet ta imponojë kandidatin e vet për kryetar të partisë

Ish-deputeti i LDK-së, Naser Rugova ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje…

Putin mund të përdorë armë bërthamore në mes të suksesit ushtarak të Ukrainës, thotë senatori amerikan

Suksesi i vazhdueshëm ushtarak i Ukrainës mund të rrisë mundësinë që presidenti…