Gjykata Penale Shkup njofton se pas marrjes së kërkesës nga prokurori kompetent, që Muhamed Zekirit t’i shqiptohet paraburgim, ka kërkuar që i njëjti të sillet në Gjykatë me polici.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Një shtetas i Maqedonisë arrestohet në Beograd

Policia serbe në Beograd ka arrestuar një 54-vjeçar shtetas të Maqedonisë në…

Dështimi i shtetit ligjor, të rinjtë braktisin vendin

Nuk ka drejtësi në horizont, por vetëm në letër. Kjo është një…

Paloka: Prisni sa të numërohen bastionet e PD, ndryshimi do të vijë

Drejtuesi Politik i PD në Durrës, Edi Paloka deklaroi për mediat këtë…

Kurti për marrëveshjen e Uashingtonit: Serbia mori gjithçka që deshi, ndërsa Kosova asgjë

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka reaguar një ditë pas marrëveshjes…

BFI-ja e dy viteve të fundit objekt i një studimi akademik

Ish-nëpunësi i lartë i BFI-së dhe drejtor i parë i Standardit Hallall…