Partitë opozitare nuk po e lejojnë rifillimin e seancës në Kuvendin e Kosovës.

Deputetë të PDK-së dhe AAK-së janë pozicionuar tek foltorja dhe nuk po largohen nga aty.

Kujtojmë se Kuvendi shkoi në një pauzë njëorëshë, por nuk është rikthyer ende.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Prishtinë: Qytetari godet me grusht policin brenda stacionit policor

Policia e ka arrestuar një person (mashkull) pasi i njëjti gjatë kërkimit…

Numri i maturantëve në Maqedoni, ulet për 40 për qind

Numri i të diplomuarve në Maqedoni në vitet e fundit është ulur…

ASH: Arushat e mbrojtura të Gruevskit dhe LSDM-së, shtiren si viktima

Reagim i Aleancës për Shqiptarët Sa herë që BDI si pjesë e…

Duda Balje: Asociacioni në Kosovë mund të jetë i ngjashëm me Republikën Sërpska

“Bosnja është politikisht jostabile që shumë vite – prej Dejtonit e deri…

Dita e fundit e fushatës për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut

Sot është dita e fundit e fushatës zgjedhore për raundin e dytë…