Nga: Qenan ALIU /

Ju lutemi, pa institucione funksionale nuk mund të ketë DREJTËSI FUNKSIONALE. ,,Përkushtimi,, juaj madje vetëm verbalisht vetëm për këtë të dytën është një bllof politik si petullat në ujë. Vetëm me institucione funksionale arrihet drejtësi funksionale edhe ate e barabartë për të gjithë, madje edhe për RËNIMIN E OBJEKTIT PARA AMBASADËS AMERIKANE NË SHKUP, mu në oazën e udhëkryqit !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Osmani: Rusia synon të zhbëjë arritjet amerikane në Ballkan

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, tha të hënën se Rusia synon të…

Prokuroria Speciale nis transferimin e lëndëve në Prokurorinë e Përgjithshme

Prokuroria Publike Speciale ka paralajmëruar se është gati për të transferuar lëndët…

Kryediplomati grek, Nikos Dendias të hënën në Shqipëri

Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias do të vizitojë…

Djegia e dy kamionëve në Zubin Potok, policia jep detaje

Gjatë ditës së shtunë në fshatin Zupçe të Zubin Potokut, u raportua…

Përkeqësohet situata me virusin në Tetovë.Nëntë të vdekur dhe 124 janë në oksigjen

Nëntë persona të vdekur në Tetovë.Ky është bilansi për 24 orët e…