Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente fizike, ndersa sulmuesit nuk ka kurrsyer as grate, shkruan gazeta Lajm. Ne njerin nga incidentet ka pesuar edhe nëna e El Chekës. Sipas deshmise se saj, ajo thote se eshte sulmuar nga njerez te afert te Ali Ahmetit. Në videon më poshtë, Gazeta Lajm, sjell momentin pas sulmit./GazetaLAJM/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ç’far u premtua për rastin “Kumanova”

Kliko linkun https://www.facebook.com/vardar.news/videos/2206778432724703/?t=10

Suspendohet nga puna Vlladimir Pançevskin

Këshilli Gjyqësor në seancën e sotme ka sjellur vendim të suspendojë ish…

Mihrije Braha i shanë politikanët… (FOTO)

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në…

Në Youtube incizim i ri audio nga biseda mes Mickoskit dhe Kiçeecit

“Sasho kurrë nuk ka ardhur në parti, i thyer nga vuajtjet”, dëgjohet…

Gjysmë miliard euro për Klinikën e re në Shkup, lokacioni, paratë dhe 7 vite punë (FOTO)

Me një kredi prej 500 milionë eurove do të ndërtohet Qendra e…