Me 23.02.2019 në ora 10.00 në Stacionin Policor në Gazi Babë, L.C.(54) nga fshati Mirkovcë, Shkup, ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 08.00, derisa ka qenë duke kryer detyrat e punës në qarkun te ish Panairi i Shkupit, fizikisht është sulmuar nga disa persona të panjohur, transmeton Almakos.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Siniçan, Sela: Komuna s’lejoi hidrocentralet e BDI-së

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i ka bërë thirrje policisë…

Si përgatiten punësimet në administratë në Maqedoninë e Veriut, si punësohen familjarët, të dashurat…

Laboratori hulumtues i reporterëve në Maqedoninë e Veriut ka publikuar sot storjen…

Në mesnatë skadon afati për dorëzimin listave të deputetëve

Në mesnatë skadon afati për dorëzimin e listave të kandidatëve për deputetë.…

Ulqini është goditur nga një stuhi e fuqishme (FOTO)

Shiu dhe era kanë dëmtuar makina, janë rrëzuar drunjtë, ndërsa edhe në…

Gjurçinovski: Prej nesër prania e Armatës në sigurimin e të gjitha kufijve shtetëror

Duke filluar prej nesër do të vërehet prani e konsiderueshme e Armatës,…