Sot është shpërndarë një video ku shihet një qytetarë pas ndalimit të policisë tenton që të ikë duke marrë zvarë edhe policin që e kishte ndaluar por polici arrijnë ta ndalon qytetarin.

Pas ndalim e nxjer nga vetura dhe afrohen edhe dy policë tjerë ku mundohen që ta arr estojnë personin në fjalë.

Një video është bë virale në Tik Tok, por ende nuk ka të dhëna zyrtare për këtë ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Fuqia e pasaportës, Maqedonia e Veriut në vendin e 47-të

Maqedonia e Veriut renditet në vendin 47-të, për nga fuqia e pasaportës,…

Përsëritet tragjedia në autostradën kroate: 11 të vdekur pas aksidentit të autobusit me targa polake

11 persona kanë vdekur në një aksident trafiku, që ka ndodhur rreth…

Ruzhin: Me propozimin francez ruhet gjuha maqedonase

Ish-ambasadori Nano Ruzhin në emisionin “Click Plus” në TV21 ka theksuar se…

Johnson pëson humbje në zgjedhjet e pjesshme, shtohen zërat për largimin e kryeministrit britanik

Partia Konservatore e kryeministrit britanik, Boris Johnson është mposhtur në dy zgjedhje…