Me datë 15.08.2023 në ora 01:40 në rrugën JNA në Gostivar, zyrtarët policorë të DPB-Gostivarit kanë ndaluar personat S.V.(32) nga Gostivari dhe H.A.(33) nga Belovishti i Gostivarit, pasi që ndaj tyre janë sjellë në mënyrë agresive gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare. Ata janë ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të përgaditen parashtresa përkatëse./TS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Putin dhe Biden dalin me deklaratë të përbashkët

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Rusia kanë dalë me një deklaratë…

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s thotë se është një ‘kohë kritike’ për luftën në Ukrainë

Duke folur në Bruksel, sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka…

Njerëzit u urdhëruan të lëviznin në ndonjë vend të sigurt pasi tërmeti goditi Kretën

Njerëzve në zonat bregdetare të Kretës iu tha që të lëviznin në…

Shokante, Saraji vatër e re e virusit

Sipas informacioneve zyrtare të Ministrisë së Shëndetsisë të cilat i siguroi derveni.info,…

FBI: Origjina e COVID-19 vie nga laboratori në Wuhan

Drejtori i FBI-së, Christopher Wray tha të martën se agjencia e tij…