Njësiti për Krim të Organizuar dhe Policia e Tetovës deri më tani kanë arrestuar 10 persona të dyshuar për pedofili. Alsat jozyrtarisht mëson se në mesin e të arrestuarve ka edhe biznesmen të njohur nga Tetova e Gostivari. Të njëjtit dyshohen për pedofili me një vajzë të mitur (15 vjeçe) e cila është shitur tek disa persona. Policia e Tetovës dhe Njësiti për Krim të Organizuar janë duke i marrë në pyetje personat dhe duke bërë identifikimin e tyre./Alsat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Gjermania: Tërheqja e ushtrisë amerikane dobëson NATO-n

Ministrja gjermane e Mbrojtjes Annegret Kramp-Karrenbauer vlerësoi sot se planet e presidentit…

Dodik pas takimit me Escobar: As unë e askush në Republika Sërpska s’e shqyrtuam luftën si opsion

Milorad Dodik, anëtar i Kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës, pas takimit me Gabriel Escobar,…

Exit Polli i PIPOS në Klan Kosova: LVV merr 41.8% të votave, PDK-16.5%, LDK-15.2%, AAK-7.2%

Sipas exit-pollit të transmetuar në Klan Kosova partia e parë në zgjedhje…

Dhurata Hoxha dhe të tjerët sot dalin para gjykatës për korrupsion

Sot është caktuar të mbahet shqyrtimi fillestar ndaj ish-ministres së Integrimeve Evropiane,…

Bomgartner: Në qershor do të organizohet konferencë e posaçme mes BE-së dhe vendeve të Ballkanit

Ambasadori i Francës në vend, Siril Bomgartner në ClickPlus në TV21 tha…