Moti në vendin tonë do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha të diellit, përgjatë Vardarit ku herë pas here mund të ketë erë të përforcuar veriore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej – 9 deri në 4 gradë, ndërsa ato ditore prej 0 deri në 7 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ndryshueshëm me vranësira dhe ftohtë, me periudha të diellit. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do të ulen deri në -6, ndërsa ato ditës do të arrijnë deri në 7 gradë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Sa deputetë mund të marrë BESA në koalicionin me LSDM?

Lëvizja BESA pritet që të nënshkruaj marrëveshjen e koalicionimit me LSDM. Siç…

Sela premton avancimin e administratorëve shqiptarë, ja çka thotë për koalicionet

Kryetari i Alancës për Shqiptarët Ziadin Sela në emision 360 Shkallë në…

Policia bastis depon e familjes së Zaevit në Strumicë

Policia ka ndërhyrë në depotë e familjes së liderit socialdemokrat, Zoran Zaev,…

Qeveria mund të sjellë dekrete për zgjedhjet

Të drejtën për miratimin e dekretit që përcakton datën e zgjedhjeve, Qeveria…

Ligji për Prokurorinë, partitë larg marrëveshjes

Katër ditë para shpërbërjes së parlamentit, qeveria së shpejti do ta dërgojë…