Një skenë tipike për filma është regjistruar në Britani. Pamjet e publikuara tregojnë se si policia thyen xhamat e një ‘Audi’ luksoz dhe nxjerr me dhunë shoferin nga makina.

Arrestimi i bujshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Langston” në Loughton.

4 persona janë arrestuar për shkak të shpejtësisë së lartë. Por, teksa shoferi po përpiqej të largohej, policia i bën gjëmën.

V I D E O https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2019/09/28/4830521074274057240/636x382_MP4_4830521074274057240.mp4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…