Mike Pence do të kandidojë për president të SHBA-së në vitin 2024, pasi ka dorëzuar një deklaratë për kandidaturën në Komisionin Federal të Zgjedhjeve, shkruan Skynews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Engel: Të hetohet çdokush që ka kryer krime lufte në Kosovë, jo vetëm shqiptarët

Komiteti për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve i SHBA-së, të…

Meta thërritet të dëshmojë në Komisionin Hetimor, shkarkimi i tij varet nga “Venecia”

Komisioni hetimor per shkarkimin e Presidentit te republikes pritet qe te therrase…

Doli jashtë kontrollit, mbetjet e raketës kineze futen në atmosferën e Tokës: Ku ranë?

Një pjesë nga mbetjet e raketës kineze që doli jashtë kontrollit kanë…

Motivi i Putin, t’i rikthejë Rusisë lavdinë e dikurshme”

Presidenti rus Vladimir Putin përmbysi dekada të paqes dhe qëndrueshmërisë në Evropë…

28 haxhinjë nga Turqia ndërrojnë jetë gjatë Haxhit

Kreu i Drejtorisë së Çështjeve Fetare (Diyanet) në Turqi, Ali Erbash, ka…