Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përveç se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i sharë ata.

“Nshpi jem mos na jepni mo porosi se po na vjen me vjell prej juve politikana bre bota jau c** bota nonen”, thotë ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

MPB dhe T-Mobile deklarohen rreth skandalit me thirrjet telefonike

Skandali me thirrjet telefonike nga vendet e huaja po vazhdon. Telefonatat dyshohet…

Sela: Më mirë se shqiptarët askush nuk mund të kuptojë dhimbjen e popullit turk

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela është prononcuar lidhur me tërmetin…

Arrestohen 134 persona

Gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e pandemisë Covid-19 në territorin…

Telefonat inteligjentë i kanë bërë njerëzit më dembelë – studimi britanik tregon edhe rrezikun shëndetësor nga një sjellje e tillë

Përtacia për shkak të telefonave inteligjentë është përkeqësuar – megjithëse në Britani…

Njësia Speciale në veri, bastis shtëpinë e Ivan Ristiqit

Në mëngjesin e sotëm, njësia speciale e Policisë së Kosovës ka bastisur…