LSDM-ja vlerëson se agjenda e vetme e Hristijan Mickoskit është mbrojtja e krimeve të VMRO-DPMNE-së. Me konferencën e sotme për media, zëdhënësi i LSDM-së Kostadin Kostadinov vlerëson se Mickoski kërkoi të mbrojë të dyshuarin e rastit Perandorija dhe dëshmoi se dëshiron të pengojë sundimi i ligjit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ruskoska: Garderoba e Boki 13 e blerë me paratë e Orce Kamçevit

Ka vazhduar seanca gjyqësore për rastin “Reket”. Sot në Gjykatën Penale Bojan…

Grubi: A ska bomba për Zaevin e Mickoskin?!

Artan Grubi sonte në emision në Click Plus në Tv21 tha se…

Anulohet “Titaniku” për shkak mungesës së Protugjerit, seancën e radhës do të sillet me polici

Gjykimi për parregullësitë zgjedhore “Titanik” është anuluar për datën 26 nëntor, për…

Tetovë, tentativë për rrëmbim të një personi

Mbrëmë (03.03.2020) diku rreth orës 23 e 30 minuta, 26-vjeçari I.B. nga…

Aleanca: BDI dhe Asim Musa lënë në harresë spitalin e Gostivarit! (VIDEO)

“Të nderuar qytetarë, të nderuar banorë të Gostivarit dhe rrethinës ju drejtohemi…