Mickoski dhe VMRO-DPMNE-ja ofrojnë ripërtëritje të regjimit, krimit, izolimit, varfërisë dhe këtë qartë e shohin qytetarët.

Opozita është bllokuar me regjimin, asgjë nuk ka ndryshuar në OBRM-PDUKM. Madje edhe në ceremoni fetare Mickoski kërcënon me kthim në të kaluarën e errët, shfuqizim të Marrëveshjes së Prespës, prishjen e perspektivave të NATO-s dhe BE-së dhe kthim të izolimit dhe regjimit

Mickoski duhet të përgatitet për disfatë për shkak se qytetarët s’do votojnë për regjim.

Më 12 prill qytetarët do të deklarohen dhe do të vërtetojnë se nuk duan regjim dhe se duan zhvillim dhe të ardhme me LSDM

Regjim, asnjëherë më Mickovski?

LSDM  Qendra për komunukime me opinionin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…