Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, e ka pranuar sot një çmim nga Kryeministri Albin Kurti për performancën më të mirë kryetarit të komunës.

Lladrovci në llogarinë  e tij në Facebook, ka thënë se këtë çmim ia dedikon ish kreut të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Çekia po bëhet gati për festivalin e filmit

Një nga ngjarjet kryesore kinematografike në Europën qëndrore dhe lindore Festivali i…

Dënime për të pandërgjegjshmit ndaj masave kundër virusit korona, apele të mos udhëtohet

Autoritetet bëjnë apel që të gjithë qytetarët t’u përmbahen masave për parandalim…

Rreth 40 marinarë të vrarë pas fundosjes së anijes luftarake Moskva të Rusisë – një nënë sjell rrëfimin e djalit të saj që shërbente aty

Rreth 40 marinarë u vranë, disa janë të zhdukur dhe shumë të…

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

Një person është plagosur me armë zjarri në lagjen “Dardania” në Prishtinë.Kështu…

Kurti: LDK-ja për zgjedhje e ka Vjosën, për qeverisje ata të vjetrit që ishin në koalicion me PDK-në

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka sulmuar Lidhjen Demokratike të…