Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbaj seancën e 117 në të cilën do të shtrohen pyetjet e deputetëve.

Seanca në të cilën shtrohen pyetjet e deputetëve mbahet çdo të enjte të fundit të muajit. Të parët që shtrojnë pyetje janë deputetët e opozitës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Si të ulni tensionin e lartë me tri metoda natyrale

Tensioni i lartë i gjakut është një problem shumë i përhapur shëndetësor.…

“Forbs”: Virusi korona ka zvogëluar numrin e miliarderëve

Në gjysmën e parë të muajit mars, 226 persona e kanë humbur…

Fitore e bindshme e Orban në Hungari, siguron mandatin e katërt

Viktor Orban ka siguruar mandatin e tij të katërt si kryeministër hungarez.…

Vota është arma më e mirë e sovranit për të “vrarë” hajnat dhe kriminelët që shkatërrojnë shtetin

“Një gjë duhet ditur se këtu nuk i ka fajet vetëm ky…

Kryeministri Kurti në vetizolim

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka bërë të ditur se nga sot…